| Клас захисту | IP20 |
|---|---|
| Розмір | 60x100x125 мм |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Робоча напруга | AC 100-240 V |
| Струм на виході | 10 A |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Потужність | 120 W |
Блок живлення BIOM Professional BPD-120-12. 12В/120Вт/10А, на DIN-рейку (B_21770)
1,048.10 грн
Блоки Живлення 12V


Відгуки
Відгуків немає, поки що.