Лампа світлодіодна “Filament candle – 4″4W свічка Е14 2700К
Лампа світлодіодна “Filament candle – 4″4W свічка Е14 2700К
58.00 грн
Наявність: Є в наявності
Лампа LED Декоративна, Стандартна Лампа Світлодіодна (А-60) 10-18W, світлодіодне освітлення, Хороз Україна, Хороз електрик, Хороз, horoz electric, лампа світлодіодна
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Прозорий |
| Розміри (ДхШхВ) | 98мм * 35мм |
| Потужність | 4 W |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 20 000 год. |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Світловий потік (лм) | 320 lm |
| Колірна температура, К | 2700К |
| Кут розсіювання | 360° |
| Аналог лампи розжарювання | 32 W |
| Тип цоколя | Е 14 |


Відгуки
Відгуків немає, поки що.