Лампа світлодіодна “Filament flame – 6” 6W свічка на вітрі Е14 4200К
Лампа світлодіодна “Filament flame – 6” 6W свічка на вітрі Е14 4200К
60.00 грн
Наявність: Є в наявності
світлодіодна вінтажна лампа ретро
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Прозорий |
| Розміри (ДхШхВ) | 118мм * 35мм |
| Потужність | 6 W |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 20 000 год. |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Світловий потік (лм) | 700 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 360° |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Тип цоколя | Е 14 |


Відгуки
Відгуків немає, поки що.