Лампа світлодіодна “Filament Globe – 15” 15W A60 Е27 4200К
Лампа світлодіодна “Filament Globe – 15” 15W A60 Е27 4200К
155.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Прозорий |
| Розміри (ДхШхВ) | 131мм * 70мм |
| Потужність | 15 W |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 20 000 год. |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Світловий потік (лм) | 1750 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 360° |
| Тип цоколя | Е 27 |


Відгуки
Відгуків немає, поки що.