Даний набір інструментів дозволяє знімати та монтувати втулки, підшипники та сайлентблоки. Цей універсальний набір включає в себе 26 предметів і призначений для робіт з валами та різьбовими з’єднаннями типу М10, М12, М14 та М16, а також з великою кількістю типорозмірів циліндричних та конусоподібних гумових втулок.
Професійний інструмент — це гарантія якості. Головна перевага комплекту — його універсальність. Маючи його у своєму розпорядженні, майстру не доведеться витрачатися на спеціалізовані дорогі інструменти для ремонту окремих моделей автомобілів.
Для зручності зберігання та транспортування набір постачається у міцному пластиковому кейсі, який забезпечує захист і швидкий доступ до всіх елементів в будь-яких умовах.
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Товщина стінки | 5 мм |
| Висота оправи | 94 мм |
| Внутрішній діаметр | 34–80 мм (крок: 2 мм) |
| Зовнішній діаметр | 44–82 мм (крок: 2 мм) |
| Заглушки | 83 x 20 мм |
| Силове різьблення | M10 x 1.5, M12 x 1.5, M14 x 1.5, M16 x 1.5 мм |
| Довжина гвинтів | 450 мм |
| Вага | 19 кг |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.