| Робоча напруга | 175 – 250 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 104,5 мм * 128,4 мм * 30,5мм |
| Потужність | 20 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1600 lm |
| Колірна температура, К | 6400K, 2700К |
| Кут розсіювання | 100° |
| Аналог лампи розжарювання | 160 W |
Прожектор світлодіодний ASLAN-20 20W 6400К
205.00 грн
Наявність: Є в наявності
прожектори led, прожектор світлодіодний 20 вт, прожектор світлодіодний 30 вт, прожектор світлодіодний 100вт, horoz electric, horoz, horoz electric led, прожектор світлодіодний 500вт, прожектор світлодіодний 400вт, прожектор світлодіодний на сонячній батареї, ліхтар horoz, horoz led






Відгуки
Відгуків немає, поки що.