| Робоча напруга | DC 12V |
|---|---|
| Потужність | 60 W |
| Бренд | OEM |
| Розділ | Сенсори, вимикачі, кнопки |
| Назва | Сенсорна кнопка TB-07-D-5A с димером DC 12V 5A |
| Валюта | USD |
| Артикул | 00-00020312 |
| Ціна | 6.30 |
| Наявність | Немає в наявності |
| Стан товару | Новий |
Кнопка сенсорна TB-07-D-5A, з LED-димером, DC12V, 5А (B_20312)
277.80 грн






