Сенсорний вимикач для дзеркал LB-02, призначений для підсвітки дзеркал. Потужність його 65W.
Сенсор підтримує функцію димування стрічки.
160.60 грн
Сенсорний вимикач для дзеркал LB-02, призначений для підсвітки дзеркал. Потужність його 65W.
Сенсор підтримує функцію димування стрічки.
| Робоча напруга | DC 12-24V |
|---|---|
| Потужність | 65 W |
| Бренд | OEM |
| Розділ | Сенсори, вимикачі, кнопки |
| Назва | Сенсорний вимикач для дзеркал LB-02, 1 клавіша, 1*65W, dimmer, DC12-24V |
| Валюта | USD |
| Артикул | 00-00025649 |
| Ціна | 3.64 |
| Наявність | В наявності |
| Стан товару | Новий |
Вимикач сенсорний для дзеркал LB-02, 1 клавіша, 1×65Вт, dimmer, DC12–24V (B_25649)