| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 15 W |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Робоча напруга | 100 – 250 V |
| Світловий потік | 1200 Lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту, IP | IP 45 |
| Матеріал корпусу | метал+пластик |
| Колір | хром |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Розміри (ДхШхВ) | 590 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Додатково | діаметр основи – 114 мм |
Світлодіодна підсвітка дзеркал-картин SUNA-15
1,296.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Светодиодная подсветка зеркал-картин SUNA-15 |
| Робоча напруга | 100 – 250 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Хром |
| Розміри (ДхШхВ) | 590 мм |
| Потужність | 15 W |
| Ступінь захисту IP | IP 45 |
| Матеріал корпусу | Метал+пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1200 Lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Додатково | діаметр основи – 114 мм |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.