Світильник накладний “AZTEC-36” 36W 6400K (білий)
Світильник накладний “AZTEC-36” 36W 6400K (білий)
952.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 185 – 265 V |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 390мм х 70мм |
| Потужність | 36 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 ч |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 3600 lm |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут розсіювання | 120° |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.