Світильник накладний “ELECTRON-24” 24W 6400K білий
Світильник накладний “ELECTRON-24” 24W 6400K білий
348.00 грн
Наявність: Є в наявності
Декоративні Підвісні / Loft / Настінні
| Робоча напруга | 180 – 265 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 330 мм * 52 мм |
| Потужність | 24 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1485 lm |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут розсіювання | 115° |
| Аналог лампи розжарювання | 192 W |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.