Світильник накладний “EPSILON-36” 36W 4200K (білий)
Світильник накладний “EPSILON-36” 36W 4200K (білий)
760.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 185 – 265 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 410 мм * 75 мм |
| Потужність | 36 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 2700 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.