Світильник накладний круглий (білий) пилевологозахищений IP65 “SCARLETT-30” 30W 6400K білий 016-070-0030-010
Світильник накладний круглий (білий) пилевологозахищений IP65 “SCARLETT-30 3CCT” 30W білий
1,142.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 170 – 265 V |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 300мм х 55мм |
| Потужність | 30 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 ч |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 2700 lm |
| Колірна температура, К | 3000K, 4000K, 6500K На вибір є перемикач |
| Кут розсіювання | 120° |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.