Світильник накладний круглий “HAZEL-40” 40W 6400K чорний
Світильник накладний круглий “HAZEL-40” 40W 6400K чорний
1,085.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 160-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø450×60 mm |
| Потужність | 40 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25,000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 2800 lm |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут розсіювання | 120° |


Відгуки
Відгуків немає, поки що.