Світильник накладний квадрат.”SANDRA-SQ15/XL” 15W 4200K білий
Світильник накладний квадрат.”SANDRA-SQ15/XL” 15W 4200K білий
657.00 грн
Наявність: Є в наявності
Накладні світильники декоративні (LED)
| Робоча напруга | 185 – 264 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 182 мм * 200 мм |
| Потужність | 15 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1050 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 100° |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.