Світильник накладний “NORTON-36” 36W IP 65 6400K білий
Світильник накладний “NORTON-36” 36W IP 65 6400K білий
375.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 160-265V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 240мм х 35мм |
| Потужність | 36 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 3600 lm |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут розсіювання | 120° |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.