Світильник накладний “SOFIA-18” 18W 6400K чорний
Світильник накладний “SOFIA-18” 18W 6400K чорний
430.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 170 – 265 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 120×38 mm |
| Потужність | 18 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1620 lm |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут розсіювання | 120° |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.