Світильник накладний стельовий “PIXEL-48” 48W 6400K білий
Світильник накладний стельовий “PIXEL-48” 48W 6400K білий
773.00 грн
Наявність: Є в наявності
Декоративні Підвісні / Loft / Настінні, пластикові Світильники, світлодіодні Світильники, horoz, хороз
| Робоча напруга | 180 – 265 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 480 мм * 70 мм |
| Потужність | 48 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 3600 lm |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 384 W |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.