Світильник підвісний промисловий вологозахищений LED “PYRAMID-100” 100 W 6400К
Світильник підвісний промисловий вологозахищений LED “PYRAMID-100” 100 W 6400К
2,733.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 100 – 265 V |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 519мм х 104мм х 71мм |
| Потужність | 100 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 50 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 13000 lm |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Кут розсіювання | 90° |









Відгуки
Відгуків немає, поки що.