Промисловий підвісний світильник, для високих стель, серії AGORA, стіпінь захисту ip65 (Хайбей)Промисловий підвісний світильник – ключовий елемент освітлювальних систем, спроектованих для забезпечення оптимальної видимості та освітлення на виробничих майданчиках, складах та інших промислових об’єктах.
Світильник світлодіодний для високих стель “AGORA-150” 150 W (063-008-0150-010)
2,287.00 грн
Наявність: Є в наявності
світильник підвісний led led agora 150 150 w 063 008 0150 010, agora 150, світильники промислові підвісні led
| Робоча напруга | 100 – 265 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø310 mm |
| Потужність | 150 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 16500 lm |
| Колірна температура, К | 6400 K |









Відгуки
Відгуків немає, поки що.