Світильник світлодіодний для високих стель LED “HERKUL-100” 100 W
Світильник світлодіодний для високих стель LED “HERKUL-100” 100 W
3,537.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 100 – 260 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 250мм*35мм*118мм*155мм |
| Потужність | 100 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 50 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 15000 Lm |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Кут розсіювання | 90 |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.