Адаптер 100W “VEGA-100”
Адаптер 100W “VEGA-100”
438.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світлодіодна стрічка і контролери, драйвер хороз, драйвер для світлодіодної стрічки
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Розміри (ДхШхВ) | 200мм * 57мм* 42мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Вихідна напруга | DC 12 V |
| Вихідна потужність | 100 W |
| Вихідний струм | 8.5 A |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.