Адаптер 100W VESPA-100
Адаптер 100W VESPA-100
426.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 176-264V/50-60Hz |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 146мм х 48мм х 24мм |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Вихідна напруга | DC 12 V |
| Вихідна потужність | 100W |
| Вихідний струм | 8.5A |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.