Адаптер 360W VESPA-360
Адаптер 360W VESPA-360
958.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 176-264V/50-60Hz |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 277мм х 63мм х 25мм |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Вихідна напруга | DC 12 V |
| Вихідна потужність | 360W |
| Вихідний струм | 30A |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.