Адаптер 36W “VEGA-36”
Адаптер 36W “VEGA-36”
247.00 грн
Наявність: Є в наявності
Діодна стрічка і контролери, Horoz, Horoz led, horoz electric
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Розміри (ДхШхВ) | 140мм * 32мм* 27мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Вихідна напруга | DC 12 V |
| Вихідна потужність | 36 W |
| Вихідний струм | 3 A |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.