Блок живлення BIOM LED-12-100. 12В/100Вт/8.3А (B_23436)
Артикул: B_23436 Категорія:
Brand:BIOM
Блоки Живлення 12V
Блок живлення Biom 100W 12V 8.3A призначений для внутрішнього монтажу та ідеально підходить для систем світлодіодного освітлення. Завдяки потужності 200 Вт, цей блок живлення забезпечує стабільне електроживлення для пристроїв із напругою 12V та струмом до 8.3A.
При підборі потужності блока необхідно враховувати коефіціїнт запасу 25-30%
Клас захисту
IP20
Розмір
138x50x23
Матеріал корпусу
Метал
Тип охолодження
Пасивне
Робоча напруга
AC 180-264V / 50-60Hz
Струм на виході
8.3 A
Вихідна напруга
DC 12V
Потужність
100 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Блок живлення BIOM LED-12-100. 12В/100Вт/8.3А (B_23436)Блок живлення BIOM LED-12-100. 12В/100Вт/8.3А (B_23436)