Блок живлення BIOM LED-12-200. 12В/200Вт/16.5А (B_23437)
Артикул: B_23437 Категорія:
Brand:BIOM
Блоки Живлення 12V
Блок живлення Biom 200W 12V 16.5A призначений для внутрішнього монтажу та ідеально підходить для систем світлодіодного освітлення. Завдяки потужності 200 Вт, цей блок живлення забезпечує стабільне електроживлення для пристроїв із напругою 12V та струмом до 16.5A.
При підборі потужності блока необхідно враховувати коефіціїнт запасу 25-30%
Розмір
178x50x23
Струм на виході
16.5 A
Вихідна напруга
DC 12V
Потужність
200 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Блок живлення BIOM LED-12-200. 12В/200Вт/16.5А (B_23437)Блок живлення BIOM LED-12-200. 12В/200Вт/16.5А (B_23437)