Блок живлення BIOM LED-12-300. 12В/300Вт/25А (B_23438)
Артикул: B_23438 Категорія:
Brand:BIOM
Блоки Живлення 12V
Блок живлення Biom 300W 12V — це надійне рішення для внутрішнього освітлення, яке забезпечує стабільне та безперебійне живлення світлодіодних систем на 12 вольт завдяки потужності 300W.
Розмір
208x50x23
Струм на виході
25 A
Вихідна напруга
DC 12V
Потужність
300 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Блок живлення BIOM LED-12-300. 12В/300Вт/25А (B_23438)Блок живлення BIOM LED-12-300. 12В/300Вт/25А (B_23438)