Блок живлення BIOM LED-12-400. 12В/400Вт/33А (B_23439)
Артикул: B_23439 Категорія:
Brand:BIOM
Блоки Живлення 12V
Блок живлення Biom 400W 12V — це надійний пристрій, створений для стабільного живлення світлодіодних систем у внутрішніх приміщеннях. Завдяки потужності 400 Вт він забезпечує безперебійний електроживлення на 12 вольт.
При виборі блоку живлення рекомендується враховувати коефіцієнт запасу потужності в межах 25-30%.
Розмір
238x50x23
Струм на виході
33 А
Вихідна напруга
DC 12V
Потужність
400 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Блок живлення BIOM LED-12-400. 12В/400Вт/33А (B_23439)Блок живлення BIOM LED-12-400. 12В/400Вт/33А (B_23439)