Блок живлення BIOM LED-24-200. 24В/200Вт/8.3А (B_23442)
Артикул: B_23442 Категорія:
Brand:BIOM
Блоки Живлення 24V
Блок живлення Biom 200W 24V – це високоефективний пристрій для внутрішнього освітлення світлодіодних систем з напругою 24 вольт потужністю 200 ватт.
При підборі потужності блока необхідно враховувати коефіціїнт запасу 25-30%
Клас захисту
IP20
Розмір
178x50x23
Матеріал корпусу
Метал
Тип охолодження
Пасивне
Робоча напруга
AC 180-264V / 50-60Hz
Струм на виході
8.3 A
Вихідна напруга
DC 24V
Потужність
200 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Блок живлення BIOM LED-24-200. 24В/200Вт/8.3А (B_23442)Блок живлення BIOM LED-24-200. 24В/200Вт/8.3А (B_23442)