Блок живлення BIOM Professional BPD-150-12. 12В/150Вт/12.5А, на DIN-рейку (B_21771)
Артикул: B_21771 Категорія:
Блоки Живлення 12V
Блок живлення Biom з потужністю 150W, струмом 12,5A та напругою 12V. Рівень захисту IP20
Блок живлення має коректор вихідної напруги 0-12V та багаторівневий захист:
  • Захист від перевантажень
  • Захист від перегріву
  • Захист від перенапруги
  • Захист від короткого замикання
Клас захисту
IP20
Розмір
40x114x125 мм
Матеріал корпусу
Алюмінієві
Тип охолодження
Пасивне
Робоча напруга
AC 100-240 V
Струм на виході
12.5 A
Вихідна напруга
DC 12V
Потужність
150 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Блок живлення BIOM Professional BPD-150-12. 12В/150Вт/12.5А, на DIN-рейку (B_21771)Блок живлення BIOM Professional BPD-150-12. 12В/150Вт/12.5А, на DIN-рейку (B_21771)