Блок живлення BIOM Professional BPLS-18-12. 12В/18Вт/1.5А, stick (B_19650)
Артикул: B_19650 Категорія:
Блоки Живлення 12V
Блок живлення Biom STICK Professional “BPLS” 18W 12V 1,5A IP20 BPLS-18-12
Цей імпульсний негерметичний блок живлення має стабілізоване вихідне напруження 12В та потужність 18Вт.
Стабілізований блок живлення перетворює змінну високу напругу (220В) у постійну низьку напругу (12В), що ідеально підходить для роботи із світлодіодними освітлювальними пристроями.
Клас захисту
IP20
Розмір
193×15×18 мм
Матеріал корпусу
Метал
Тип охолодження
Пасивне
Робоча напруга
AC 170-240 V
Струм на виході
1.5 А
Вихідна напруга
DC 12V
Потужність
18 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Блок живлення BIOM Professional BPLS-18-12. 12В/18Вт/1.5А, stick (B_19650)Блок живлення BIOM Professional BPLS-18-12. 12В/18Вт/1.5А, stick (B_19650)