Блок живлення BIOM Professional BPD-240-12. 12В/240Вт/20А, на DIN-рейку (B_21773)
Артикул: B_21773 Категорія:
Блоки Живлення 12V
Блок живлення Biom з потужністю 240W, струмом 20A та напругою 12V. Рівень захисту IP20
Блок живлення має коректор вихідної напруги 0-12V та багаторівневий захист:
  • Захист від перевантажень
  • Захист від перегріву
  • Захист від перенапруги
  • Захист від короткого замикання
Клас захисту
IP20
Розмір
125x100x125 мм
Матеріал корпусу
Алюмінієві
Тип охолодження
Пасивне
Робоча напруга
AC 100-240 V
Струм на виході
20 А
Вихідна напруга
DC 12V
Потужність
240 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Блок живлення BIOM Professional BPD-240-12. 12В/240Вт/20А, на DIN-рейку (B_21773)Блок живлення BIOM Professional BPD-240-12. 12В/240Вт/20А, на DIN-рейку (B_21773)