Блок живлення BIOM Professional BPFS-24-12. 12В/24Вт/2А, stick, герметичний (B_19655)
Артикул: B_19655 Категорія:
Блоки Живлення 12V
Імпульсний блок живлення із захистом від вологи має стабілізоване вихідне напруження 12В і потужність 24Вт. Корпус пристрою виготовлений з металу, який ефективно відводить тепло. Блок живлення обладнаний захистом від короткого замикання і призначений для використання у вологих та запилених приміщеннях із ступенем захисту IP67.
Завдяки компактним розмірам, його легко встановити навіть у найобмеженішому просторі.
Цей стабілізований блок живлення перетворює змінну високу напругу (220В) у постійну низьку напругу (12В), тому ідеально підходить для світлотехнічних пристроїв на базі світлодіодів. Охолодження блоку забезпечується вільною конвекцією повітря, що захищає пристрій від перегріву при тривалому використанні.
Клас захисту
IP67
Розмір
193×15×18 мм
Матеріал корпусу
Метал
Тип охолодження
Пасивне
Робоча напруга
AC 170-240 V
Струм на виході
2 A
Вихідна напруга
DC 12V
Потужність
24 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Блок живлення BIOM Professional BPFS-24-12. 12В/24Вт/2А, stick, герметичний (B_19655)Блок живлення BIOM Professional BPFS-24-12. 12В/24Вт/2А, stick, герметичний (B_19655)