Датчик “TUCSON”
Датчик “TUCSON”
441.00 грн
Наявність: Є в наявності
Датчики світла, руху, Horoz, Horoz led, horoz electric
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Розміри (ДхШхВ) | 80мм*65мм*50мм |
| Потужність | max 800W (лампа розжарювання) |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Дальність спрацьовування | max 12 m ± 2m |
| Кут спрацьовування | 180° |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.