Фонарик ручний “WEAH”
Фонарик ручний “WEAH”
410.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
|---|---|
| Потужність | 3W переднее / 8W боковое |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 3W / 150lm 8W / 230lm |
| Колірна температура, К | 8000-12000K |
| Час зарядки | 15-20 год. |
| батарея | 4V 1.6Ah Lead Acid |









Відгуки
Відгуків немає, поки що.