| Кількість каналів | 4 канала |
|---|---|
| Пульт керування | Ні |
| Тип управління | Радіо (RF) |
| Розмір корпусу | 122х37х21 мм |
| Робоча напруга | DC 12-24V |
| Струм | 15 A |
| Потужність | 180 W |
| додаткові розділи | RGB контролери 12-24V |
| Розділ | RGB контролери |
| Назва | Контроллер універсальний U-R-01-15A-2,4G (6A*4к) RGB/dim |
Контролер універсальний U-R-01-15A-2.4G, RGB/dim (6А × 4 канала) (B_23403)
524.10 грн





