Характеристики
Корпус: Метал
Колір: Білий, Синій
Розміри(ДхШхВ): 1226мм х 47мм х 37мм
Напруга: 175-250V/50-60Hz
Потужність: max. 40W
Цоколь: T8
Ступінь захисту: IP20
121.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники Лінійні (Балки LED) / Tetra, horoz electric, офісний світильник, tetra, світильник балка, лінійний світильник, Horoz led
Характеристики
Корпус: Метал
Колір: Білий, Синій
Розміри(ДхШхВ): 1226мм х 47мм х 37мм
Напруга: 175-250V/50-60Hz
Потужність: max. 40W
Цоколь: T8
Ступінь захисту: IP20
| Робоча напруга | 220V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 1250 мм * 50 мм* 33 мм |
| Потужність | max 40W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Тип цоколя | Т8 |
Корпус для LED ламп TUBOFIX-120Наявність: Є в наявності
Відгуки
Відгуків немає, поки що.