Корпус для led ламп “TUBOFIX-60D” 2xT8
Корпус для led ламп “TUBOFIX-60D” 2xT8
119.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 616мм * 47 мм* 37 мм |
| Потужність | max 40W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Тип цоколя | 2*Т8 |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.