Лампа акумуляторна “DURALITE-12” 12W 6400К, E27
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-001-092-0012-010 Категорія:
Робоча напруга
100-250 V
Розміри (ДхШхВ)
158мм*75мм
Потужність
12 W
Матеріал корпусу
Пластик
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
30 000 год.
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
1150 lm
Колірна температура, К
6400K
Кут розсіювання
175°
Тип цоколя
Е 27
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Лампа акумуляторна  "DURALITE-12" 12W 6400К, E27Лампа акумуляторна “DURALITE-12” 12W 6400К, E27