Лампа акумуляторна “DURALITE-12” 12W 6400К, E27
Лампа акумуляторна “DURALITE-12” 12W 6400К, E27
280.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 100-250 V |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 158мм*75мм |
| Потужність | 12 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1150 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 175° |
| Тип цоколя | Е 27 |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.