Лампа Діодна “COMFORT” 2W E27 A45 (білий) 6400к
Лампа Діодна “COMFORT” 2W E27 A45 (білий) 6400к
37.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 85 мм*44 мм |
| Потужність | 2 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 100 lm |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут розсіювання | 360° |
| Тип цоколя | E27 |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.