Лампа Діодна “FANTASY” 1W E27 (RGB)
Лампа Діодна “FANTASY” 1W E27 (RGB)
57.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | RGB |
| Розміри (ДхШхВ) | 46мм х 91мм |
| Потужність | 1 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 50 lm |
| Кут розсіювання | 360° |
| Тип цоколя | E27 |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.