Лампа Діодна “FANTASY” 2W E27
Лампа Діодна “FANTASY” 2W E27 помаранчева
38.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | помаранчева |
| Розміри (ДхШхВ) | 46мм х 91мм |
| Потужність | 2 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 96 lm |
| Кут розсіювання | 360° |
| Тип цоколя | E27 |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.