Лампа Діодна “REFLED – 4” 4W 4200К R39 E14
Лампа Діодна “REFLED – 4” 4W 4200К R39 E14
71.00 грн
Наявність: Є в наявності
Лампа LED Декоративна, horoz electric
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 70мм*39мм |
| Потужність | 4 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 210 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 115° |
| Аналог лампи розжарювання | 35 W |
| Тип цоколя | Е 14 |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.