Лампа Діодна “UFO-15” 15W 4200К E27
Лампа Діодна “UFO-15” 15W 4200К E27
82.00 грн
Наявність: Є в наявності
Лампа LED Декоративна, horoz electric
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Розміри (ДхШхВ) | 80 мм* 175 мм |
| Потужність | 15 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 900 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 115° |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Тип цоколя | Е 27 |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.