Лампа Діодна “ULTRA – 4” 4W 4200K E14
Лампа Діодна “ULTRA – 4” 4W 4200K E14
46.00 грн
Наявність: Є в наявності
Лампа LED Декоративна, Horoz electric led, horoz electric, хороз, Horoz led, Декоративна Лампа LED / Свічка/ Мінішар/ JCDR/ led, світлодіодні Лампи, Horoz, horoz
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Розміри (ДхШхВ) | 99мм*36мм |
| Потужність | 4 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 250 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 200° |
| Аналог лампи розжарювання | 32 W |
| Тип цоколя | Е14 |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.