Лампа Люмінесцентна “TUBE-8” 10W
Лампа Люмінесцентна “TUBE-8” 10W
49.00 грн
Наявність: Є в наявності
0040030010, 004-003-0010, 004 003 0010, Лампа Люмінесцентна, TUBE 10W, Лампа TUBE, TUBE
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Розміри (ДхШхВ) | 15мм*347мм |
| Потужність | 10W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 8000 год. |
| Світловий потік (лм) | 280 lm |
| Колірна температура, К | Daylight |
| Тип цоколя | T5 G5 |


Відгуки
Відгуків немає, поки що.