Лампа-пастка для комарів LED 3W HUNTER””
Лампа-пастка для комарів LED 3W HUNTER””
360.00 грн
Наявність: Є в наявності
Лампа-пастка для комарів LED 3W/40″HUNTER”, 118 001 0003 “CRESPO”, Світильники аварійні та ручні ліхтарики
| Робоча напруга | 5V DC Micro USB |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 110мм*190мм |
| Потужність | 3W |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.