Лампа світлодіодна “CORN – 7” 7W 6400К E27
Лампа світлодіодна “CORN – 7” 7W 6400К E27
152.00 грн
Наявність: Є в наявності
лампа led декоративна свічка Мінішар jcdr led, лампочка, лампа
| Робоча напруга | 170-265 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Розміри (ДхШхВ) | 135мм*35мм |
| Потужність | 7 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 20 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 760 lm |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут розсіювання | 360° |
| Аналог лампи розжарювання | 42 W |
| Тип цоколя | E27 |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.