Лампа світлодіодна “CRAFT – 8” 8W 4200K E14
Лампа світлодіодна “CRAFT – 8” 8W 4200K E14
48.00 грн
Наявність: Є в наявності
Лампа LED Декоративна, Стандартна Лампа Світлодіодна (А-60) 10-18W, світлодіодне освітлення, Хороз Україна, Хороз електрик, Хороз, horoz electric, лампа світлодіодна
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Розміри (ДхШхВ) | 131мм*37мм |
| Потужність | 8 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 800 Lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 200° |
| Аналог лампи розжарювання | 64 W |
| Тип цоколя | E14 |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.